Collection: Products
-
ENG Buy Food Smart Guide
Regular price €16,00 EURRegular priceUnit price / perSale price €16,00 EUR -
ENG Eat Food Smart Guide
Regular price €16,00 EURRegular priceUnit price / perSale price €16,00 EUR -
ENG Food Smart Guide
Regular price €16,00 EURRegular priceUnit price / perSale price €16,00 EUR -
ENG Package 3 for 2
Regular price €32,00 EURRegular priceUnit price / perSale price €32,00 EUR -
ENG Package Buy Food Smart & Eat Food Smart
Regular price €25,50 EURRegular priceUnit price / perSale price €25,50 EUR -
SWE Ät Mat Smart Guide
Regular price €16,00 EURRegular priceUnit price / perSale price €16,00 EUR -
SWE Handla Mat Smart Guide
Regular price €16,00 EURRegular priceUnit price / perSale price €16,00 EUR -
SWE Mat Smart Guide
Regular price €16,00 EURRegular priceUnit price / perSale price €16,00 EUR -
SWE Paket 3 för 2
Regular price €32,00 EURRegular priceUnit price / perSale price €32,00 EUR -
SWE Paket Handla Mat Smart & Ät Mat Smart
Regular price €25,50 EURRegular priceUnit price / perSale price €25,50 EUR
One-on-one coaching
One-on-one coaching is design completely after your goals, lifestyle and needs. Together we come up with a long-term plan and a system that works for you! This can include either workouts, diet or both.
Read more about my coaching here
Diet evaluation
Learn more about your current food habits, what smaller changes you can make to eat healthier, feel stronger and what dietary changes you need to make to reach your goals!
400 sek │ 40 euro